6 nejlepších nástrojů pro vydání myofasciálního vydání


6 nejlepších nástrojů pro vydání myofasciálního vydání

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

myofasciální uvolňování může pomoci s těsností a tuhostí ve svalech nebo fascii. K dispozici jsou různé nástroje pro domácí použití.

 • Pro všestranný pěnový válec: Pěnový válec spouštěcí body
 • Pro bicí bicí baterii: Therabody Theragun Pro
 • i>

 • Pro svalový válec: Rad Rod
 • Pro rollerball, který používá kryoterapii: Comp Fitness Cryosfére
 • Pro masážní kuličkovou sadu s různými hustotami: 4KOR Fitness Ultimate Massage Ball Set
 • Co je to myofasciální uvolnění?

  Myofascial Release je typ terapeutické techniky, která může zmírnit bolest svalů, těsnost a ztuhlost. Může uvolnit svaly, které mohou také zlepšit krev, kyslík a lymfatickou oběh. Profesionální spravuje terapii. Poté použijí svou tělesnou hmotnost k vyvíjení tlaku na oblast a pohybující se dopředu a dozadu.

  Dalším populárním nástrojem pro myofasciální vydání je bicí masér. To funguje tak, že aplikuje perkusní pohyb pummel na postiženou oblast.

 • Tenisové míče
 • Lacrosse Balls
 • Rolling Pins
 • Studie z roku 2015 naznačila, že samostatně podávané myofasciální propuštění je účinné jak pro sportovce, tak pro non-sporty. Autoři studie dospěli k závěru, že by mohla zvýšit flexibilitu a zajistit zlepšení zotavení. Krátkodobé použití spolu se snížením vnímané bolesti, pokud je člověk po intenzivním tréninku použil.

  Přezkum však také uvedl, že v té době nedošlo k žádnému konsensu o nejlepším programu pro samostatně podávané myofasciální uvolnění.

  a Recenze v roce 2015 také zjistila některé výhody spojené s používáním těchto nástrojů před tréninkem, protože tok krve do tkáně se zvyšoval a pomohl s zahříváním lidí.

  Výběr nástroje myofasciálního uvolnění

  Lidé by měli zvážit, na kterou část jejich těla by se nejvíce líbily zaměřené na myofascial uvolnění, protože jich je mnoho Dostupné nástroje, které mohou nejlépe vyhovovat různým částem těla. Například válečky mohou být vhodné pro zadní svaly, zatímco pásky odporu mohou být lepší pro končetiny.

  • Trvanlivost a životnost
  • Versality
  • Intenzita
  • Snadno Použití
  • Přenositelnost
  • Velikost a úložný prostor
  • Oblast těla, která vyžaduje pozornost
  • Záruky

  Začátek základního nástroje je často prospěšné. Postupem času může člověk stále více tolerovat terapii myofasciální uvolňování a může zvážit mluvení se zdravotnickým profesionálem o další radu.

  seznam produktů

  Níže je seznam nástrojů pro vydání myofasciálních vydání a jejich funkcí. Všechny zde uvedené informace jsou čistě založeny na výzkumu. ), 18 palců a 36 palců.

  LuxFit také tvrdí, že válec neztrácí svůj tvar po dlouhodobém použití a je odpuzující vodu.

  Společnost nabízí jednoroční omezenou záruku. Spoušťový bod je o něco všestrannější než standardní pěnový válec. Je k dispozici v osmi barvách, ale pouze jedné velikosti. Je vybaven rozmanitým povrchem pěny s více hustotami, který poskytuje pevnější kompresi svalů.

  Trigger Point říká, že tento válec může pomoci zmírnit bolest a těsnost, zlepšit mobilitu a zvýšit oběh. Společnost také uvádí, že různí zdravotničtí pracovníci doporučují tento produkt.

  Záruka výrobce platí po dobu 12 měsíců na všechny produkty spouštěcího bodu, která chrání před vadami. Toto ruční, bicí zařízení na baterii vyvíjí tlak hluboko na svalovou tkáň. Osoba ji drží proti bolavému svalu a perkusní pohyb pummel zvyšuje průtok krve, aby uvolnil těsnost. osoba může použít jeden při nabíjení druhého. Každá baterie trvá až 5 hodin.

  Záruka, kterou společnost nabízí, se liší podle části zařízení, jak je podrobně uvedeno v následující tabulce. část zakrytá

  2 roky zařízení a nabíječka 90 Dny lithium-iontové baterie 1 rok (2 roky v Evropě a Velké Británii) World Travel Charger

  1 rok (2 roky v Evropě a U.K.) Stand Wireless nabíjecí stojan

  30 dní přílohy

  Nakupujte nyní

  Rad Rod

  RAD tyč je typ svalové válce ve tvaru tvaru tyčka. Osoba zavádí své napjaté svaly pomocí tyče, který poskytuje myofasciální uvolnění. Je to podobné pěnovému válci, ale klíčový rozdíl je v tom, že lidé používají ruce spíše než jejich tělesnou hmotnost, aby vyvíjeli tlak. a ocel. RAD tvrdí, že jeho produkt je ekologický a bezplatný od latexu, bisfenolu A a plastu. Společnost tvrdí, že se produkt neohýbá a nespírá pokožku.

  RAD nabízí celoživotní záruku na tyč.

  Nakupujte nyní

  Comp Fitness Cryosphere

  Tento produkt z Comp Fitness používá studené Teploty k cílení na zanícené svaly a zajištění myofasciálního uvolňování. Použití chladných teplot tímto způsobem se nazývá kryoterapie.

  V současné době existuje jen málo důkazů, které by naznačovaly, že kryoterapie zlepšuje fyziologickou reakci, ale mnoho lidí uvádí, že se cítí dobře a nabízí úlevu.

  Další informace o kryoterapii naleznete zde. Pokud člověk používá míč na oblasti těla, která nevyžaduje manipulaci, jako je převrácení pod nohama, může z jeho pouzdra odstranit míč. v mrazničce po dobu 2 hodin, což poskytuje 6 hodin používání. Společnost tvrdí, že produkt je 100% odolný proti úniku.

  Cryosphere má omezenou záruku 1 rok od data nákupu.

  Nakupujte nyní

  4KOR Fitness Ultimate Massage Ball Set

  Masážní kuličky fungují podobně jako pěnové válečky a tyče. Osoba vyvíjí tlak na bolestivý sval pomocí míče pro hlubokou reliéf bolesti nebo uvolnění svalu. To znamená, že koule se mohou zaměřit na různé svaly.

  Dvě větší koule mají termoplastický gumový běhoun, který poskytuje lepší přilnavost a dává pevnější a hlubší masáž. Nejmenší míč je lakrosová míč a společnost uvádí, že jeden ze tří koulí bude vyhovovat jakémukoli svalu, který potřebuje pozornost.

  Abychom aktivovali omezenou celoživotní záruku společnosti, musí osoba zaregistrovat svůj produkt na svém webu.

  Osoba by měla kontaktovat lékaře nebo fyzioterapeuta, pokud má bolest nebo tuhost, která po vyzkoušení různých metod reliéfu nezmizí. Měli by také vidět zdravotnického pracovníka, pokud zažijí závažnou ztrátu pohybu nebo úrovně bolesti. Tvrdý krk nebo horečka – doprovázejí bolest svalů. Mohli by také zlepšit krevní oběh a pomoci po zotavení po tréninku. Mohou také pomoci s rozcvičením cvičení zvýšením průtoku krve do tkáně.

  Měl by však dojít k dalšímu vědeckému výzkumu, aby se vytvořil doporučený program použití. Terapie myofasciální uvolňování. Před zakoupením jednoho by měl člověk zvážit, která oblast jejich těla potřebuje pozornost. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom recenzeproduktu.top, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

  Contents